Potence co to je?

Úvod Potence

Slovo potence pochází z latinského výrazu a prvotně znamená moc, výkonnost, schopnost, způsobilost, možnost pohlavního styku, či biologickou schopnost oplodnění. Díky sexuální revoluci se o mužské potenci začalo mluvit více, ale my stále tápeme v základech. Potence je znakem zdraví, výkonnosti a mládí. Při sexuálním vzrušení mužský mozek vyšle signály do nervů a ty zase do intimních partií. Za ztvrdnutí a zvětšení penisu tedy mohou nervy, které zvyšují průtok krve v pohlavním ústrojí.

Díky stresujícím okolnostem, či jiným psychickým, či dokonce fyzickým problémům, má problémy s potencí mnoho starších či i mladých mužů. Problémy potence konkrétně způsobuje vše, co zasahuje do nervového systému nebo krevního oběhu. Všechny okolnosti díky kterým se zmenšuje úroveň sexuální touhy - libido.

Jedním z hlavních důvodů, kvůli kterým muži nejsou schopni dobré potence, jsou psychické problémy. Nejčastěji se s nimi setkávají mladí muži na počátku sexuálního života. Jsou ovlivněni hlavně pocitem úzkosti, trémy, napětí a předčasného selhání. Mezi fyzické faktory, které ovlivňují schopnost potence patří obezita, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak, únava, kouření, diabetes a různé jiné fyzické nemoci. Problémy s potencí má překvapivě až jedna desetina všech mužů a nejhorší je to v Číně, kde je až 26 procent impotentních mužů. No muži nemusí zoufat, pokud se jim vyskytl problém s potencí mohou se jej pokusit vyřešit několika způsoby. Tak jak se problém impotence dá léčit přírodní cestou, tak se dá léčit i medikamenty.


co je potence

Copyright 2016 - 2023 © viagra-cialis-kamagra.cz